Указом Президента України №16/2024 від 22.01.2024 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України»,

за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку,

 присвоєно почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

ЗЕЛІНСЬКІЙ Марії Борисівні — директорові Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України.

 

Колектив Львівського НДІСЕ щиросердно вітає Марію Борисівну з присвоєнням їй почесного звання та визнанням її заслуг на найвищому державному рівні!

Ми пишаємось Вашим високим професіоналізмом, відданістю справі, усвідомленістю почуттям відповідальності, дотриманням принципів законності, справедливості, верховенства права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини, що були, є і будуть запорукою успіху в усіх сферах Вашої багатогранної діяльності.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, прихильності долі, невичерпної енергії й наснаги. Тож нехай Ваш багатий досвід, інтелектуальний потенціал продовжують якнайкраще служити на благо України та її громадян!